Pozvánka na výstavu život v Zahradě Ostrava Černá louka

26.09.2014 14:01
Včelaři Libhošť 
Vás zvou na 11. ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, která se uskuteční 26. – 28. 9. 2014 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci se pořádá ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů. V letošním roce se výstava Život na zahradě opět stává místem pořádání Mezinárodní konference zlepšovatelů a vynálezců ve včelařství. Sejdou se u nás kapacity z celé Evropy, které se s Vámi podělí o informace a novinky z oblasti včelařství.
 
Souběžně proběhne další ročník výstavy ZDRAVÍ a DUŠE, která každoročně přivítá 100 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu, ekologie, alternativní medicíny a feng-shui. Máte tak možnost navštívit 2 výstavy na jednu vstupenku!
NOVINKOU letošního ročníku bude rozšíření výstavy Život na zahradě o 2 výstavní pavilony (mobilní haly), které postavíme jen pro účely konání výstavy. Budou sloužit k prezentaci Českého zahrádkářského svazu, kde se můžete těšit na zcela nové provedení floristických prací, prezentaci nových odrůd ovoce a zeleniny, sukulentů, pokojových rostlin, květin aj.
 
Venkovní plochy a výstavní hala A1 bude zahrnovat novinky komerčních firem z oblasti zahrady.
Výstavní haly NA2 a A2 budou patřit Českému svazu včelařů, kde vystavovatelé a prodejci včelaři nabídnou své produkty a služby. Pro širokou laickou i odbornou veřejnost bude připravena jakMezinárodní konference zlepšovatelů a vynálezců ve včelařství, s mezinárodní účastí zlepšovatelů a vynálezců, dále poradny pro včelaře i nevčelaře, různé soutěže, ochutnávky, tematické semináře aj.
Přijměte proto pozvání na výstavu, přijďte načerpat inspiraci a informace, které Vás zajímají.
 
Na setkání s Vámi na výstavě se těší.
 
ZO ČSV Libhošť