Přednáška šlechtitelská práce a chov včelích matek

23.11.2013 15:00

Vážení přátele a přítelkyně,

jménem základní organizace Studénka (okr. Nový Jičín), bych Vás rád pozval na přednášku Ing. Květoslava Čermáka, CSc. na téma Šlechtitelská práce a chov včelích matek. Ing. Čermák patří k nejznámějším chovatelům matek a vědeckým pracovníkům zabývající se šlechtěním včel. Určitě všichni znají kmen Vigor jehož je Ing. Čermák otcem. Ing. Čermák se snaží svou šlechtitelskou činnost zaměřit především na čistící pud a varroatoleranci. Věříme, že tyto téma ta jsou klíčová pro další generace včelařů.

Přednáška se koná v sobotu 23. listopadu od 15:00 hodin v Pizzerii Verona ve Studénce (Májová 699, Studénka, https://www.mapy.cz/s/8PI9). Vstup je zcela zdarma. Bližší informace je možné získat i na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/vcelaristudenka

Zveme tedy všechny včelaře, kteří mají zájem dozvědět novinky z šlechtitelské oblasti a chovu matek na tuto přednášku. Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a že informace které se dozvíme nám pomohou v dalších letech úspěšného včelaření. Na závěr bych poprosil vážně zájemce zda by mohli potvrdit účast krátkým e-mailem. Je to z důvodu omezené kapacity míst, aby v případě většího zájmu bylo možné zajisti větší počet židlí.

S přáním hezkého dne

-- 

Ing. Miroslav Bureš
--------------------------
ČSV, o. s., základní organizace Studénka
Bezručova 522
742 13 Studénka
--------------------------