Výstava......Život na zahradě.....Ostrava

28.09.2013 10:06

Vážení příznivci zahrady a včelařství,

srdečně Vás zveme na 10. jubilejní ročník výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ, který se uskuteční 27. – 29. září 2013 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Akci pořádáme ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem a Českým svazem včelařů. Záštitu převzal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

Můžete se těšit na novinky podzimního trhu v oblasti zahrady a včelařství. V pavilonu A i na venkovních plochách najdete širokou nabídku prodeje rostlin, květin, cibulovin, stromků, zahradní mechanizace, keramiky a mnoho dalšího. Protože se jedná o ročník jubilejní, máme pro vás připraveno nejednopřekvapení v podobě pestrého doprovodného programu. Nově jsme zařadili např. losování o hodnotné cenysoutěže pro děti i dospělé. Včelaři si pro vás připravili Poradnu pro včelaře i nevčelařesoutěž „O nejlepší med a medovinu Moravskoslezského kraje“, přednášky, konzultace aj. Tradičně vše vhodně doplní ochutnávky a prodej ovoce, zeleniny, medu, medoviny, burčáku, vína a různých produktů ze zahrádky.

Souběžně s výstavou Život na zahradě proběhne akce Zdraví a Duše. Vznikla sloučením zdravého životního stylu a esoteriky a jako jediná v České republice je postavena na principech učení Feng – Shui. Komerční část, přednášky, workshopy, odpočinkové zóny, čajovny, vodní fontány, květiny….to vše a ještě mnohem více najdete právě u nás! Přijďte změnit svůj životní styl, dozvědět se něco víc o sobě a nechat si poradit jak „zdravěji“ žít.

Na setkání s Vámi na výstavě se těší

Zuzana Boháčová 
manažerka výstavy