Vzdělávací přednáškový cyklus pro začínající včelaře 2013-2014

20.06.2013 06:47

Výbor Okresní organizace ČSV Opava opět pořádá půlroční vzdělávací výukový cyklus pro začínající včelaře a včelaře se zájmem o ucelený soubor přednášek z oboru včelařství. Vzdělávací cyklus přednášek je pořádán pro včelaře v rámci celého Moravskoslezského kraje. ČSV KKV Moravskoslezského kraje zaštiťuje projekt vzdělávání začínajících včelařů. Garanty této vzdělávací akce pro začínající včelaře ČSV jsou předsedové OV ČSV Moravskoslezského kraje.

 

Místem konání je Včelařský dům, Lidická 354, 74741 Hradec n./ Moravicí.

Zahájení výuky je plánováno na 5. října 2013 a bude pokračovat každou první sobotu v měsíci až do 1. března 2014 vždy od 8:00 do 17:00 hodin.Po skončení teoretické části bude pro zájemce pokračovat samostatný kurz s praktickými ukázkami na včelnici.

Přihlášky a podrobnosti najdou zájemci na stránkách OV ČSV Opava https://oocsv-opava.webnode.cz.

Vyplněné přihlášky odesílejte na adresu: vladka.tancik@seznam.cz nebo poštou na adresu: Michal Tancík, Nová 6, 74771 Brumovice u Opavy.

Cena za celý vzdělávací cyklus přednášek na osobu činí 1000,- Kč, lze si také zaplatit jednotlivé dny přednášek samostatně na místě za 250,- Kč.

Do náplně vzdělávacího cyklu pro začínající včelaře jsme zahrnuli: komplexní seznámení s oborem včelařství se základy biologie a fyziologie včely medonosné s problematikou včelích nemocí a léčení včelstev.

Po absolvování výukového cyklu obdrží absolventi „Osvědčení o absolvování výukového cyklu“.Více zde: https://oocsv-opava.webnode.cz/vzdelavaci-prednaskovy-cyklus/